לוח פעילות שנתי

שלום לקהל המטיילים והמשתלמים,

לוח הפעילות המופיע כאן הוא ביטוי לדברים שאני אוהב בארץ הזאת. וטוב בהם. "תו המומחה" שזכיתי בו, בעקבות שנים של פעילות הדרכת טיולים והדרכה מוטורית בכביש ובשטח (ראו אודות), מאפשר לי להנחילם בשמחה לכל דכפין. ללמד בני ישראל נהיגה נכונה, מתקדמת, לחשוף בפניהם את דרכיה היפות והנסתרות של הארץ המדהימה הזאת. 

השתלמויות נהיגה
מיועדות לבעלי כלי רכב (שטח או כביש בהתאם לסוג ההשתלמות), מתנהלות על רכבו הפרטי של המשתלם, מתחילות בשעות הבוקר ומסתיימות אחר הצהריים.

פרטים נוספים תמצאו בדפי ההסבר המצורפים לכל אחת ואחת מההשתלמויות.

הגדרת המטרה שהצבתי בפני בכל הקשור להשתלמויות הנהיגה פשוטה בתכלית – בסיומו של יום ההדרכה לעשות אתכם נהגים טובים יותר. להעניק לכם את הכלים הנחוצים על מנת לשרוד טוב יותר את הכביש הציבורי או את מהמורות השטח הטרשי. אם לשפוט לפי תגובות המשתלמים עד היום, והבאז שמעוררות ההשתלמויות באתרי השטח השונים, ככל הנראה הצלחתי.

הדרכת טיולים
מאז שאני זוכר את עצמי אני מטייל בארץ הזאת, והחל משנת 1986 גם חושף את יפעתה וגלימות מסתריה בפני מטיילי השונים. אני מניח שחלקכם נחשף לשמונה ספרי טיולים שכתבתי (ראו שם); אחרים, שזה עתה התוודעו לאתר שלי, טוב יעשו אם ישאלו בגת ובחוצות אשקלון.

גם כאן אני מצרף מספר מכתבי מטיילים שמוכיחים שככל הנראה הצלחתי.

הטיולים מיועדים אך ורק לרכבי שטח. חלקם מתאימים לכל סוגי רכבי השטח (הסבר בדף הטיול עצמו). אחרים רק לרכבים "קשוחים". הטיולים מתחילים מוקדם בבוקר ומסתיימים עם שקיעה.חלק מהטיולים הם טיולי מסעות קצרים: יומיים מים לים או מדבר יהודה; שלושה ימים בנגב..

הנחיות מדויקות יימסרו לנרשמים.

אשמח להדריך אתכם בעקבות ארץ אהבתי. 

פעילות לחודשים הקרובים

   השתלמויות

  • no upcoming events

   טיולים

  • no upcoming events